Via 3L


VALGUSKASTID

Toodame väga erineva konstruktsiooniga ja rakendusega valguskaste.

Tavaline valguskast

Tavaline valguskast võib olla ettevalgustatud või ette- ja tahavalgustatud (haloga). Ta võib olla ühepoolne seljaga seinale kinnitatav või kahepoolne küljega seinale kinnitatav.
Valguskasti korpus võib olla pulbervärvitud alumiinium, erinevat värvi ja erineva pinnaviimistlusega komposiitmaterial või plastik.

Valguskasti esipaneel

  • Kleebiskirjade või fototrükiga akrüültahvel (lihtsaim variant)
  • Valguskangas (suuremõõtmelised kastid)
  • Sisselõigatud (frees/laserlõikus) kujutisega metall-/plastik-/komposiittahvel
  • Sisselõigatud kujutisse uputatud mahuliste akrüülelementidega tahvel
  • Vaakumvormitud kujutis

Vahetatava reklaamiga valguskast

Sisetingimustesse paigaldatavad valguskastid, kus perioodiliselt vahetatakse reklaami.
Sisuliselt on 2 peamist lahendusvarianti - snapframe raamiga valguskastid ja kangale trükitud vahetatava graafikaga valguskastid.

Snapframe valguskast on lihtsalt avatav (raami esiküljed on lahtipööratavad) ja backlit filmile trükitud reklaamplakati saab kiiresti vahetada. Seda valguskasti on võimalik toota nii ühe kui kahepoolset, seinale kinnitatavat, lakke riputatavat või jalal seisvat.

Kangagaga valguskastil on reklaam sama hõlpsasti vahetatav, sellega saab hakkama igaüks. Trükitud kanga serva on õmmeldud silikoonriba, mis graafikat paigaldades vajutatakse raami servas olevasse kanalisse. Konstruktsiooni raam on esiküljelt vaadates hoomamatu (mõned millimeetrid paks).

Sellisel kastil võib valgustatud graafika olla 1-6 küljel. Nelja reklaamküljega valguskast on näiteks maas seisev reklaamtorn. 5 või 6 reklaamküljega on näiteks laest rippuv valguskuubik. Sobib kasutamiseks kauplustes, kaubanduskeskustes, messidel ja kontorites. Kasutada saab ainult siseruumides.


COMDECOR OÜ Laki 26, 12915, Tallinn, Eesti